XII Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego za nami…

20 czerwca o godz. 11.00 w Sali Teatralnej Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordania przy ul. Krupniczej 38 w Krakowie odbyła się Gala Finałowa XII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. Atrakcyjne nagrody zostały wręczone laureatom wszystkich kategorii konkursowych: plastycznej, fotograficznej, literackiej oraz przeglądu filmowego.


„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

Laureaci XII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

Kategoria: Szkoła Podstawowa

I miejsce:
-Jakub Oramus, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 w Krakowie
II miejsce:
-Damian Suder, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 w Krakowie
III miejsce:
-Magdalena Kłęczek, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
Wyróżnienia:
-Jakub Skrzypek, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
-Joanna Leśniak, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
-Maja Lempart, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie

Kategoria: Gimnazjum

I miejsce:
-Emilia Stolarz, Gimnazjum nr 10 w Tarnowie
II miejsce:
-Roksana Rakoczy, Gimnazjum w Mikluszowicach
II miejsce:
-Katarzyna Turza, Gimnazjum w Bukowinie Tatrzańskiej
III miejsce:
-Wiktoria Kuchta, Gimnazjum w Bukowinie Tatrzańskiej
III miejsce:
-Gabriela Jarmolińska, Gimnazjum nr 17 w Krakowie
Wyróżnienia:
-Klaudia Przeklasa, Gimnazjum nr 6 w Tarnowie
-Marta Zią bka, Gimnazjum nr 46 w Krakowie
-Alicja Jamróz, Gimnazjum w Bukowinie Tatrzańskiej
-Katarzyna Kawałek, Gimnazjum nr 17 w Krakowie
J-ustyna Styczeń, Gimnazjum w Mikluszowicach

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:
-Monika Piątkowska, Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Mikluszowicach
II miejsce:
-Marta Czekaj, Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie
III miejsce:
-Joanna Cichoń, Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie
Wyróżnienie:
-Piotr Bartyzel, Zespół Szkół Łączności w Krakowie

2.Konkurs fotograficzny

I miejsce:
-Weronika Zabilska, Zespół Szkół w Liszkach
II miejsce:
-Julia Bała, Gimnazjum nr 46 w Krakowie

Kategoria: Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce:
-Łukasz Potaczek, Zespół Szkół Łączności w Krakowie
II miejsce:
-Sylwia Michalec, Kamil Wus, Liceum Ogólnokształcące nr XXV w Krakowie
III miejsce:
-Mateusz Marchewka, Zespół Szkół Łączności w Krakowie
Wyróżnienie:
-Paulina Ruszaj, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku

3.Konkurs literacki:

Kategoria: Szkoła Podstawowa

I miejsce:
-Szymon Filipiec, Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie
II miejsce:
-Kamila Górny, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie
III miejsce:
-Matylda Salisz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie

Kategoria: Gimnazjum

I miejsce:
-Jan Rajczyk, Gimnazjum w Świątnikach Górnych
II miejsce:
-Wiktoria Dudzic, Gimnazjum nr 46 w Krakowie
III miejsce:
-Kacper Małysza, Gimnazjum nr 37 w Krakowie

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:
-Roksana Czubaty, Liceum Ogólnokształcące w Miechowie
II miejsce:
-Ewelina Rąpała, Liceum Ogólnokształcące nr I w Olkuszu
III miejsce:
-Kamil Giera, Liceum Ogólnokształcące nr V w Krakowie
Wyróżnienie:
-Kacper Bylica, Licem Ogólnokształcące nr III w Krakowie

4.Konkurs filmowy:

I miejsce:
-Klaudia Olipra, Anna Młynarz, Gimnazjum w Mikluszowicach
II miejsce:
-Jakub Rodak, Gimnazjum nr 6 w Tarnowie
III miejsce:
-Kacper Majta, Gimnazjum w Mikluszowicach