XIII Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego WYNIKI

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki XIII Przeglądu Twórczości Młodzieży Województwa Małopolskiego. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie przy ulicy Krupniczej 38 o godz. 12:00 w sali studyjnej kina Paradox.

Konkurs fotograficzny:

1 miejsce:
Wiktoria Nurkowska – Gimnazjum nr 37

Wiktoria Nurkowska

2 miejsce:
Kinga Kowal – Gimnazjum nr 46 w Krakowie

Kinga Kowal

3 miejsce:
Martyna Kraczka – VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Martyna Kraczka

Wyróżnienie:
Magdalena Klimczyk – Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie

Magdalena Klimczyk

Konkurs plastyczny:

Kategoria: Szkoła Podstawowa:
1 miejsce:
Gabriela Guzgan – Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie

Gabriela Guzgan

2 miejsce: 
Joanna Leśniak – Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie

Joanna Leśniak

3 miejsce:
Julia Wawro – Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie

Julia Wawro

Wyróżnienie:

Gabriela Glarowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wolbromiu

Gabriela Glarowska

Paweł Sokal – Szkoła Podstawowa nr 51 w Krakowie

Paweł Sokal

Kategoria: Gimnazjum:

1 miejsce:

Zuzanna Tokarczyk – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Nowym Sączu

Zuzanna Tokarczyk

2 miejsce:
Ewelina Markowska – Gimnazjum nr 37 w Krakowie

Ewelina Markowska

3 miejsce:
Zuzanna Szewczyk – Zespół Szkół w Mordarce

Zuzanna Szewczyk

Wyróżnienie:
Aleksandra Chrząściel – Gimnazjum nr 37 w Krakowie

Aleksandra Chrząściel

Wyróżnienie: 
Julia Regulska – Gimnazjum nr 82 w Krakowie

Julia Regulska

Kategoria: Szkoła Ponadgimnazjalna:

1. miejsce:
Zuzanna Puszkarz – VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Zuzanna Puszkarz

1 miejsce:
Gabriela Jarmolińska – XX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

Gabriela Jarmolińska

2 miejsce: 
Patrycja Kulig – Zespól Szkolny nr 3 w Wadowicach

Patrycja Kulig

3 miejsce:
Sara Maciak – Zespół Szkół Poligraficzno – Medialnych w Krakowie

Sara Maciak

Przegląd Filmowy:

1 miejsce:
Klaudia Curyło – Zespół Szkół Łączności w Krakowie
2 miejsce:
Mateusz Woźniak Zespół Szkół Poligraficzno – Medialnych w Krakowie
Sebastian Zajda Zespół Szkół Poligraficzno – Medialnych w Krakowie
Damian Studnicki  Zespół Szkół Poligraficzno – Medialnych w Krakowie
Wyróżnienie:
Sebastian Zając – Zespół Szkół Poligraficzno – Medialnych w Krakowie

Konkurs literacki:

1 miejsce:
Marcin Kramarz – Gimnazjum nr 37 w Krakowie
2 miejsce:
Kamila Gruszka – Szkoła Podstawowa nr 129 w Krakowie
3 miejsce:
Bazyli Bednarz – IV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

ORGANIZATORZY:

 

 

                                                                                         

Projekt realizowany przy wsparciu Województwa Małopolskiego

Patroni medialni:

 

Zobacz uroczystą galę wręczenie nagród XIII Przeglądu

Zobacz informacje o poprzednim XII Przeglądzie